Aldo en Ertan – ervaren én nieuwe generatie financieel managers
‘We kunnen veel van elkaar hebben; dat werkt goed’
Al meer dan 12 jaar analyseert Aldo van der Steenstraten de cijfers van InPublic. Ertan Yurdakul treedt sinds een jaar in zijn voetsporen als financieel manager. Beiden dragen nu de financiële verantwoordelijkheid voor InPublic en klanten. Dat doen ze samen, ieder vanuit zijn eigen kracht. Zo bouwt InPublic van binnenuit aan een sterk team.
Waarom werk je graag bij InPublic?
Aldo: “Al mijn hele carrière heb ik voor DGA’s gewerkt. Ik ben geen fan van hele grote bedrijven waar je slechts een nummer bent. Hier voel ik me echt onderdeel van het bedrijf. Dat wat ik doe, is direct van belang. Dat vind ik prettig. Het vertrouwen dat we krijgen van klanten is voor mij het grootste compliment.”
Ertan: “Voor mij was het wel even wennen bij InPublic. Ik kom uit grote organisaties. Inmiddels zie ik de voordelen in: de korte lijnen bijvoorbeeld. Ik loop makkelijk even naar Friso Hylkema (directeur) toe en kan met hem alles bespreken.”
Aldo: “Die korte lijnen, dat vinden ook klanten heel prettig. We schakelen snel en we zeggen wat we denken. Dat werkt goed. We kunnen veel hebben van elkaar, zo houd je elkaar scherp.”
Ertan: “Ik deel mijn ideeën graag en die krijgen hier ook de ruimte. Zo zie ik manieren om met Business Intelligence steeds efficiënter te werken, waardoor we onze klanten nog beter van dienst kunnen zijn. Binnenkort volgen we een cursus en stappen we over op een nieuw systeem.”
Wat zijn Aldo’s sterke punten?
Ertan: “Aldo is een echte Excel-guru. Hij is heel sterk in tabellen en data. En ik heb respect voor hoe hij in zijn eentje deze hele afdeling de afgelopen jaren heeft opgebouwd. Verder zit hij superstrak op deadlines en stelt hij de juiste prioriteiten.”
Wat zijn Ertan’s sterke punten?
Aldo: “Ertan is slim en praktisch. Hij bedenkt oplossingen die anderen over het hoofd zien. Verder is hij een beetje bijdehand; dat werkt in zijn voordeel. Hij krijgt daarmee gewoon veel voor elkaar. Met zijn oog voor vernieuwing, zorgt hij dat het hele bedrijf blijft innoveren.”
Waarom zou iemand bij jullie komen werken?
Ertan: “Er is veel openheid. Je kan zeggen wat je vindt. De drempels zijn laag. Verder is het gezellig en het werk is heel divers.”
Aldo: “Dat zeker! Je zal hier niet snel een bore-out hebben. Elke dag verloopt anders, en er is meer dan genoeg uitdaging.”
Ertan: “Inmiddels doen we naast onze eigen administratie, met financiële rapportages en analyses nog 25 administraties voor klanten. En dat worden er steeds meer. Je kunt dus echt meegroeien met het bedrijf. Een mooie kans, die ik met beide handen heb gegrepen!”